یكی از بهترین پلیرهاKMPlayer

KMPlayer یک پلیر معروف رایگان کره ای است که طیف وسیعی از کدک ها و فایل های صوتی و تصویری را جهت پخش پشتیبانی می نماید. این برنامه یک نرم افزار کار آمد چند رسانه ای است که بدون نیاز به نصب کدک های جداگانه سیستم شما را جهت اجرای انواع فایل های ویدیویی و زیرنویس های مختلف آماد می کند.

این نرم افزار توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مطرح ترین پلیر های شناخته شده در دنیاست که می تواند جایگزین مناسبی برای پلیر های معمول موجود در سیستم عامل شما باشد. KMPlayer از نظر کارایی بسیار سریع تر از دیگر پلیر ها عمل می کند چرا که دارای کدک های داخلی است و همین امر دسترسی به این یخش را آسان تر می کند و اجرای فایل ها را سریع تر می نماید.

این برنامه از روش های متعددی برای اجرای فایل های AVI به بهترین وجه ممکن استفاده می کند و باید به این نکته توجه کنید که ویدیوی پخش شده در این نرم افزار بهترین کیفیت ممکن برای پخش آن را داراست. پشتیبانی از همه نوع پسوند فایل های مدیا از قبیل فایل های Winamp، RealMedia، QuickTime، Flash، فایل های قابل پخش توسط ویندوز و اکثر فایل های مربوط به پلیر های lوجود در دنیا از ویژگس های دیگر این برنامه است. با این برنامه حتی می توانید فایل های آنلاین ویدیویی (VOD، MMS) را نیز تماشا کنید.

KMPlayer همچنین 25 زبان زنده دنیا (از جمله فارسی) را پشتیبانی می کند

download