بهترین نرم افزار رایگان تبدیل فیلم

چند مدت بود كه دنبال چنین نرم افزاری بودم تا بتوان فیلم را به فرمتهای گوناگون تبدیل كنم . نرم افزارهای زیادی بودند كه این كار را انجام می دادند ولی مشكل كرك انها حل نمیشد.و در بعضی مواقع فایل دچار ایراد می شد یا اینكه به صورت ناقص تبدیل می شد.این نرم افزار به صورت رایگان می باشد در ضمن خروجی فرمتها بدون افت كیفیت می باشد.

این نرم افزار تبدیل فایل های ویدئویی که بهترین نرم افزار تبدیل و سریعترین آنهاست ، قابلیت پشتیبانی از فرمت های رایج و قابل استفاده در دستگاه های مختلف همانند iPod, iPhone, Zune, Mobiles ,PSP را نیز داراست و به شما این امکان را می دهد تا فایل ویدوئی خود را با هر حجم و فرمتی به فایل تصویری با فرمت مورد نظر برای پخش در دستگاه های مختلف تبدیل نمایید و از تماشای آن لذت ببرید.نرم افزار Any Video Converter Pro دارای محیطی کاربر پسند و آسان می باشد که به طور حرفه ای تمامی ابزار لازم برای استفاده کاربران فراهم شده است و شما را قادر می سازد تا در طی چند ثانیه تبدیل فایل ها را آغاز نمایید.

پشتیبانی از فرمت های مختلف و فراوانی همچون AVI, MPG, RMVB, MOV, MKV, WMV, AVI, MP4, FLV, 3GP به یک مبدل فایل های ویدئویی پر طرفدار تبدیل شده است.

download